Nosūtīt pieprasījumuPakalpojumi

Skatīt lielāku vai lejupielādēt PDF failu drukāšanai.

SRR ir viens no lielākajiem kravu pārvadājumu uzņēmumiem Latvijā, kas sniedz plašu transportēšanas pakalpojumu un loģistikas risinājumu klāstu Eiropā un Āzijā, savienojot tās ar citiem kontinentiem. Uzņēmuma priekšrocības ir savs konteineru parks un uzticami partneri Eirāzijā. Spēcīga sadarbība ar dažādu valstu pārvadājumu uzņēmumiem un ilgtermiņa līgumi ar pasaulē vadošajiem kuģniecības uzņēmumiem ļauj mums piedāvāt labākas cenas un nosacījumus ne tikai no galvenajām īsu pārvadājumu ostām, bet arī tālajiem ūdens maršrutiem un termināliem. Tas ļauj mums izveidot ekonomiski izdevīgu un efektīvu multimodālo ķēdi ik reizi, kad Jums nepieciešams ātri un kvalitatīvi pārvadāt kravu. Šajā sadaļā Jūs varat iepazīties ar detalizētu informāciju par grupas sniegtajiem pakalpojumiem un nosūtīt savu cenas pieprasījumu.

Multimodāli risinājumi

Saviem klientiem mēs sniedzam individuālus pakalpojumus, kombinējot visus iespējamos transportēšanas veidus:

Dzelzceļa transports

SRR veic starptautiskus un iekšzemes kravu pārvadājumus mūsu pašu vai klienta konteineros un vagonos. Mūsu uzņēmums piedāvā izdevīgu konteineru kravu transportēšanu ar vilcieniem no Rīgas uz Krieviju, Centrālāziju un Afganistānu. Papildus piedāvājam vagonu un konteineru īri, izsekošanu un kravas atrašanās vietas noteikšanu divreiz dienā.

Ūdens transports

SRR piedāvā nogādāt Jūsu kravu no jebkuras pasaules vietas par ļoti pieņemamām cenām. SRR ir noslēdzis izdevīgas vienošanās ar pasaules vadošajiem kuģniecības uzņēmumiem, kas ļauj mums būt vienam no vadošajiem pārvadātājiem tirgū.

Mēs organizējam iknedēļas konteinerizēto kravu transportēšanu maršrutā Rīga–Roterdama–Gdiņa–Kaļiņingrada–Rīga.

Sauszemes transports

Īpašas iespējas piegādāt klienta kravu no iekraušanas līdz izkraušanas vietai. Mēs veicam FCL un LCL kravu piegādes pa sauszemi.

Gaisa transports

Ātrākais veids, kā nogādāt klienta kravu galamērķī.

Apdrošināšana

Kravu drošība ir viens no svarīgākajiem transportēšanas aspektiem. SRR veic Jūsu kravas standarta apdrošināšanu vai kā papildu pakalpojumu — apdrošināšanu pret jebkādiem iespējamiem bojājumiem.

Muitas formalitāšu kārtošana

Mūsu specializācija ir arī muitas formalitāšu kārtošana, turklāt mēs lepojamies, ka šo pakalpojumu piedāvājam arī dzelzceļa stacijā Moskva Tovarnaya.

Termināli

SRR ir ilglaicīgs Rīgas galvenā termināla „Rīgas Tirdzniecības osta” partneris. Mēs varam piedāvāt jebkādu termināla darbību — stividoru pakalpojumi, kravas izkraušana, muitas formalitāšu kārtošana — organizēšanu par pieņemamu cenu.

Noliktavas

SRR pieder pašiem savs vagonu parks, kas vienmēr atrodas ceļā. Mēs darbojamies Eiropas noliktavās, kas atrodas Dīsburgā, Lježā, Roterdamā un Rīgā.

 

Nosūtīt pieprasījumu

Noderīgas saites

Mūsu partneri

Riga Commercial Port Logistic Operator Mann Lines

FIATA LAFF ISO