Jaunumi

SRR kvalitātes vadības sistēma atbilst standarta ISO 9001:2009 prasībām

pirms 5 gadiem

Ar mērķi gūt apliecinājumu tam, ka uzņēmuma darbība ir kvalitatīva un tās efektivitāte pastāvīgi tiek paaugstināta, kopš 2009.gada SRR kvalitātes pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiska standarta ISO 9001:2009 prasībām.

2016.gada februārī Bureau Veritas Latvia auditori veica uzņēmuma uzraudzības auditu, lai gūtu apliecinājumu, ka SRR vadības sistēma pastāvīgi tiek pilnveidota, atbilst standarta prasībām un vērsta uz klientu maksimālu apmierinājuma sasniegšanu. Uzņēmuma sertificēta sfēra „Loģistikas un ekspedīcijas pakalpojumi” tika atzīta kā efektīva. Organizācijā kvalitātes pārvaldības sistēma ir izveidota, dokumentēta, ieviesta, uzturēta un nepārtraukti tiek optimizēta.

Bureau Veritas Certification ir starptautiskā sertifikācijas organizācija, kura ir akreditēta 50 nacionālās un starptautiskās akreditācijas iestādēs. Organizācijas starptautiskā tīkla rīcībā ir 5700 augsti kvalificēti auditori un eksperti. Bureau Veritas Certification neatkarīga sertifikācijas organizācija, kura piedāvā plašu sertifikācijas un audita pakalpojumu spektru kvalitātes, darba drošības un arodveselības, vides un sociālās atbildības jomās.

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļa, 08.02.2016.


Visas ziņas

Noderīgas saites

Mūsu partneri

Riga Commercial Port Logistic Operator Mann Lines

FIATA LAFF ISO